6 Kasım 2010 Cumartesi

Bir anda değişen haftasonu..

Selam ben geldiim.Açıkçası ilginçde bir hafta geçirdim.Aslında hafta başlamadan önce bu haftanın iğrenç geçeceğini düşünüyordum.Neden mi?Sadece bir nedenini söyleyeyim, 7 tane sınavım vardı bu hafta.Ama bazı gelişmeler oldu ve haftam bir anda süper oldu.

Haftasonu sınavların çoğuna çalıştım çalıştım sonra ne olsa iyi? pazar gecesi ateşim çıktı 38.6'ya.Sonra boğaz moğaz kalmamış bende 2 gün rapor aldım "neyse napıyım sonra girerim artık" dedim ama bi baktımki iki gün geçti hastalığım aynı yani 2 gün daha rapor aldım.Evet, bu hafta sadece bugün gittim okula. / haftanın en beleş günü olan cuma.geçen haftada sadece pazartesi günü gittim okula artık ne kadar tatil yaptığımı siz hesaplayın :)/.

Peki ben bu okulsuz 4 günde ne mi yaptım? Evde yayıldım ve film izledim hep.En beğendiğim film Rain Man oldu.Eskilerden bir film 1988'dı yanılmıyorsam.Tom Cruise ve Dustin Hoffman başrolde. Tom Cruise'da gerçekten güzel oynamış ama Dustin Hoffman gerçekten muhteşem oynamış.

Ama şimdi düşündüm ve benim sınav haftamın kaymış olduğunu farkettim ve hesaplayınca, haftaya yine 7 sınavım var.Bu sefer hastalanmadan geçerim inşallah artık.

En son bide bu tatilde görüpte "işte Türk abi naparsın" dediğim 1 olay anlatıyım.Bi yerde oturuyodum kola içen tipler falan var.Sonra kolanın zararlarıyla ilgili reklammıne bişey çıktı gayet bilimsel herkes pür dikkat dinliyo tamammı reklam bitince bende hata ederek şöyle düşündüm "ulan herkes baya ilgilendi heralde bırakırlar şimdi" ama o dinlemenin ardından tepki aynen şu "noolcak la iç **** bişey olmaz" hatta bırakana bile "korkma lan iç" dediler.Abi sen bırakmıyosun bari bırakanı engelleme manyak :) Türkiye'yi seviyorum gerçekten. :) Neyse, şimdilik bu kadar, güle güleee...


Maverick*

PS:Benim ismim olan "Maverick"'de zaten Tom Cruise'un oynadığı Topgun filminde, Tom Cruise'un takma adıydı onuda bu adamdan aldım yani :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder